O nas

Cześć, tu ZDROWY DUET, czyli Natalia i Ania.

Jesteśmy dietetyczkami i w naszym przypadku zawód zrodził się z wielkiej pasji do jedzenie i myśli o tym, jak zjeść smacznie, dużo i nie przytyć. Na co dzień prowadzimy Centrum Dietetyki Zdrowy Duet i pomagamy osobom takim jak Ty schudnąć. Dzięki diecie wspomagamy leczenie wielu chorób. W dzisiejszych czasach odchudzanie jest nie tylko modne, ale i koniecznie, aby poprawić swoje zdrowie, samopoczucie, zajść w ciążę czy po prostu wydłużyć życie. Z doświadczenia wiemy, że wiele prób odchudzania kończy się niepowodzeniem. Dzieje się tak, ponieważ dieta, za pomocą której się odchudzacie, do Was nie pasuje. Dlatego my stawiamy na indywidualne podejście. Każdy z Was jest inny i każdemu służy coś innego. I pamiętajcie, że dieta nie składa się tylko z sałaty. Dla wtajemniczonych, będąc na diecie, można jeść chipsy, paluszki, lody, a nawet pić alkohol.

Poznaj nas

Natalia Bugla

dietetyk kliniczny
psychodietetyk

Zostałam dietetykiem, ponieważ zawsze chciałam schudnąć. Już chyba w podstawówce interesował mnie temat diety i tego jak zrzucić kilka kilogramów, ale praktyka nie szła w parze z tym, co znalazłam w Internecie czy jakiś kolorowych czasopismach. Ciągle wierzyłam, że istnieje cudowna dieta, która mi w tym pomoże.

Dopiero na studiach zrozumiałam w 100% na czym polega odchudzanie i to właśnie bardzo mi pomogło. Dzięki temu, że na własnej skórze przerobiłam mnóstwo diet i prób odchudzania, jestem w stanie Was zrozumieć. Dlatego też jestem tu i chcę Wam pomóc.

Anna Jęczmionka

dietetyk kliniczny
psychodietetyk

Razem z Natalią ukończyłam dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie psychodietetykę na tej samej uczelni.

Zdrowe odżywianie towarzyszyło mi już od wczesnego dzieciństwa. Wszystko to za sprawą gospodarstwa rodziców i wielu własnych wyrobów. Pola z ziemniakami sprawiły, że jadłam je prawie codziennie na obiad, aż do studiów. Wniosek z tego taki, że ziemniaki nie tuczą!  Mimo braku problemów z utrzymaniem wagi, pojawiły się złe relacje z jedzeniem. Wyścigi kto zje mniej, kto weźmie mniejszą porcję. Miało to związek z brakiem akceptacji siebie i poczuciem niskiej wartości. Dlatego w pracy z pacjentami (zwłaszcza kobietami) zwracam uwagę na to, jak postrzegają siebie. Nauka akceptowania siebie zajmuje wiele lat, ale warto!

Dziękujemy za zaufanie

pacjentów

zrzuconych kilogramów

ułożonych diet

Dlaczego my

Wykształcenie

Ukończyłyśmy 5-letnie studia na Uniwersytecie Medycznym, uzyskując tytuł magistra. Nasze specjalizacje to dietetyka kliniczna i psychodietetyka. W codziennej pracy stawiamy na wiedzę opartą wiarygodnymi badaniami naukowymi.

Doświadczenie

W układaniu diet i prowadzeniu naszych Pacjentów mamy już kilkuletnie doświadczenie, które zdobywałyśmy od początku studiów. Dzięki temu mamy obszerną wiedzę i praktykę w różnych chorobach i potrafimy dostosować do nich dietę.

Indywidualne podejście

Każdy z nas jest inny i nie każdy lubi jeść 5 posiłków dziennie. Każdy z nas ma inną pracę i inne preferencje smakowe. Dlatego my stawiamy na indywidualność. Diety przygotowujemy na podstawie szczegółowego wywiadu lekarsko-żywieniowego, tak by uwzględnić wszystkie Wasze ulubione potrawy.

Bez suplementów

Nie sprzedajemy suplementów i na nich nie zarabiamy. Nie wierzymy w odchudzanie za pomocą magicznych tabletek czy proszków. Kierujemy się wiedzą opartą na rzetelnych badaniach naukowych. Dzięki temu odchudzanie z nami jest znacznie tańsze niż u konkurencji.